Yükleniyor
TV Reklamcılığı

TV REKLAMCILIĞI

Dost Medya, Nars işbirliği ile ulusal mecra ve kanallarda yerel / bölgesel reklam yayınlama imkânlarını yerel reklam verenlerin hizmetine sunuyor.

Dijital platformlar aracılığıyla Türkiye'de bir ilke imza atarak yerel ve bölgesel firmalara ulusal kanallarda, dijital ve mobil dünyada en uygun fiyatlarla reklam verebilme fırsatı sunuyoruz.

TV reklamlarında oyunun kuralı değişiyor...

Dijital platformlar aracılığıyla Türkiye'de bir ilke imza atarak yerel ve bölgesel firmalara ulusal kanallarda, dijital ve mobil dünyada en uygun fiyatlarla reklam verebilme fırsatı sunuyoruz.

Nars Medya tarafından hayata geçirilen reklam teknolojisi Nars, düşük reklam bütçeleri nedeniyle hedef kitlesine ulaşamayan yerel ve bölgesel firmalara, ulusal TV'lerde en çok izlenen dizi ve programlarda reklam yayınlama imkânı sunuyor. Bulundukları veya hedefledikleri bölgeye göre, bütçelerine uygun şekilde, bölgesel hedef kitle bazlı bant ve akan yazı reklam yayınlama avantajı sunan Nars, reklamları coğrafi alanlara bölümlendirerek özelleştiriyor. Nars ayrıca TV reklamlarının yanında dijital ve mobil reklam alternatiflerine de yer veriyor.

SİSTEM NASIL İŞLİYOR?

Reklam veren yerel veya bölgesel firmalar, Nars bölgesel ve yerel reklam temsilcilikleri aracılığı ile ister kendi bölgelerinde veya illerinde, isterlerse hedefledikleri başka bölgelerde ulaşmak istedikleri kitleye, uygun bütçeler ile farklı mecralarda reklam verebiliyorlar. Yerel reklam temsilcileri ise, kendi bölgelerindeki reklam verenlere sunacakları medya planlarında da artık ulusal TV kanallarını, dijital platformları, internet ve mobil reklam seçeneklerini de ekleyebilecek güce sahip oluyorlar.

Herkes aynı diziyi seyrederken her il ve her bölge kendi bant reklamlarını izleyecek!

Kayseri'de Görünen Reklam

Kayseri'deki İzleyicinin Gördüğü Reklam

Adana'da Görünen Reklam

Adana'daki İzleyicinin Gördüğü Reklam

Antalya'da Görünen Reklam

Antalya'daki İzleyicinin Gördüğü Reklam


Nars aracılığıyla, yerel reklamların hedef bölgelerde ulusal TV kanallarında gösterimi artık mümkün. Herkes aynı diziyi seyrederken her il ve her bölge kendi bant reklamlarını izleyecek. Örneğin, yeni açılan bir hastane, bulunduğu ve hedeflediği bölgede hedef kitlesine reklamlarını izlettirme şansına sahip olacak. Adana’da etkinlik duyurusu yapmak isteyen bir AVM ile Antalya’da yeni açılan bir hastane reklamı aynı kanalda aynı anda kendi bölgelerinde izlenecek. Reklam verenler bu sayede, reklamlarının yayınlandığı bölgelerdeki hedef kitleleriyle iletişim bilgilerini paylaşarak etkileşim sağlama imkânına sahip olacaklar. Aynı 10 saniyelik zaman dilimi için bant reklam ve akan yazı reklamlarını bölgelere ayıran Nars sayesinde yerel ve bölgesel reklam verenler için ulusal yayın yapan mecralardan reklam alanı satın alımı çok daha ekonomik hale gelecek. Asgari maliyetle en çok hedeflediği coğrafi hedef kitleye ulaşmak isteyen perakende ya da hizmetle bağlantılı küçük işletmeler için Nars’ın büyük bir fırsat sunuyoruz.